کاربر گرامی بعد از خرید از آدرس https://geodatas.ir/panel/buyed نیز می توانید فایل خریداری شده را دانلود نمایید.

مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
امروز
پنجشنبه 4 مرداد 1403

شرایط فروش فایل

شرایط فروش فایل بسیار مهم می باشند برای جلوگیری از هرگونه مشکل قضایی در آینده حتما به موارد ذکر شده آگاه باشید و عمل کنید.

 1. عدم فروش هرگونه فایلی که مصادیق محتوای مجرمانه دارد یا در ارتکاب جرم مورد استفاده است.
 2. فایل‌ها متعلق به فروشنده کالای مجازی باشد و تمام قوانین مالکیت حقوق معنوی توسط مدیر فروشگاه رعایت شده باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد و درصورت تعلق اثر به شخص دیگر بدون اجازه و اطلاع صاحب اثر اقدام به استفاده از فایل به هرگونه ای ننماید در مواردی که سایت تشخیص دهد رعایت حقوق مالکیت معنوی توسط مدیر فروشگاه انجام نمی شود به واسطه گزارش تخلف یا بررسی فایل آپلود شده یا نتواند نسبت به تمامیت رعایت حقوق معنوی مطمئن شود می تواند محصول را حذف نمونده یا فروشگاه را مسدود کرده و حساب کاربری را توقیف نماید در این صورت کاربر نسبت به حساب کاربری خود هیچ حق و حقوقی نخواهد داشت.
 3. مسئولیت فایل‌های آپلود شده به عهده کاربر فروشنده است و شهرنگار هیچ مسئولیتی در این باره ندارد کاربر مدیر فروشگاه طی توافقنامه ضمن ثبت نام تعهد می دهد که تمام محتوا و فایل های ارائه شده در فروشگاه تحت مدیریت و کنترل ایشان بوده و توسط مدیر فروشگاه ایجاد و آپلود شده است و ضمن پذیرش مسئولیت کامل شرعی، عرفی، مدنی، حقوقی آثار فعالیت فروشگاه الزام به رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی را در هرگونه فعالیت فروشگاه خود در نظر گرفته است.
 4. محتوای فایل و اطلاعات فایل (عنوان و توضیحات) نباید بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 5. در صورت کشف محتوای نامربوط با عنوان فایل یا محتوای بی‌کیفیت، فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.
 6. حذف فایل یا مسدود شدن حساب کاربری به علت تخلف پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت ، کاربرانی که به علت تخلف حساب کاربری آنها توقیف می شود هیچگونه حق و حقوقی نسبت به حساب کاربری خود نخواهند داشت و در مواردی که سایت تخلف را نیازمند رسیدگی فوری بداند بدون تذکر اقدام به حذف فایل و درصورت نیاز مسدود کردن کاربر جهت جلوگیری فوری نسبت به تخلف صورت گرفته می داند.
 7. تمامی فروش‌ها از طریق سامانه انجام خواهد گرفت و کاربر حق ثبت هیچ گونه اطلاعات تماس یا اطلاعات پرداخت را ندارد.
 8. به منظور جلوگیری از فروش فایل بی‌کیفیت، تسویه مالی ۴ یا ۵ روز پس از درخواست تراکنش انجام خواهد پذیرفت.
 9. شهرنگار متعهد می‌شود فایل‌های کاربران را فقط در صورت خرید مورد استفاده قرار دهد.
 10. شهرنگار اختیار تام برای حذف فایل‌های کاربرانی دارد که قوانین و مقررات سایت را رعایت نکرده باشند.

 

قوانین و مقررات

 • کاربرگرامی پیش از عضویت در سایت و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ضمن خواندن کامل و دقیق قوانین و سیاست سایت نسبت به پذیرش آن اقدام نمائید، این قوانین جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و کلاهبرداری احتمالی ضمن احترام بین سایت و اعضا تنظیم گردیده است و عدم پذیرش این قوانین به معنی عدم ثبت نام و استفاده از سایت توسط کاربر می باشد.
 • مدیریت و مرجع فعالیت این سایت در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و درصورت وجود تخلف از سمت کاربران با درخواست قضایی اطلاعات کاربر خاطی در اختیار مراجع درخواست کننده قرار خواهد گرفت.
 • استفاده از سرویس سایت در فعالیت هایی که محتوای غیر قانونی، غیر اخلاقی، مبتذل، توهین آمیز، تهدید کننده، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.
 • استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوءاستفاده از حساب های کاربران سایت غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
 • استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور ااهداف تجاری از طریق سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • پس از طی مرحله عضویت در سایت، سایت اطلاعات وارد شده شما را به صورت مرحله به مرحله بررسی و تأیید می کند، و پس از تایید با استفاده و تماس با تلفن وارد شده با ارسال کد 10رقمی آدرس را تائید می کند و از کاربر تصویر شناسنامه و کارت ملی را درخواست می کند.
 • فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند و از خدمات آن استفاده کنند.
 • درخواست های سایت از کاربران خود صرفاً از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهده لینک های سایت استفاده می شود.
 • در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت یا عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی فروشگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر مدیر فروشگاه می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
 • کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از: تلفن تماس، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به مشتریان قرار دهد، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.
 • در سایت برای جلوگیری از کلاهبرداری هرکاربر امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد، سایت یک کپی کارت از کاربر برای تأئید حساب وارد شده دریافت می کند و نزد خود نگه می دارد.
 • کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس سایت استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد و در صورت سوءاستفاده های احتمالی سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.
 • استفاده از اسپم در سایت تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود م یشود، مواد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت سایت با استفاده از اسپم، که سایت به شدت مخالف استفاده از آن است.
 • استفاده ماشینی از سرویس سایت و یا هرگونه سوءاستفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر، سایت اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.
 • اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند، سایت حساب کاربری مورد نظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات هویتی کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.
 • سایت کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را می گیرد و به کاربر اطلاع می دهد.
 • اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سایت شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآوردهایی که در سایت انجام می گیرد است.
 • به منظور بروزرسانی و ایجاد امکانات جدید و انجام طرح های بازاریابی و افزایش فروش تغییرات نرم افزاری در سایت بصورت دوره ای در حال انجام است که ضمن اطلاع به کاربران و در جریان قرار دادن آنها مسئولیت اشتباهات محاسباتی احتمالی در تغییرات سایت با گزارش کاربر به عهده سایت می باشد و ضمن بررسی اختلاف یا اشتباه محاسبه مبلغ کسر یا به حساب کاربر اضافه می شود، سایت در مواردی که به واسطه اشتباه توسعه نرم افزاری مبلغی کسر یا اضافه پرداخت شود و این مغایرت برای کل سیستم به واسطه بروزرسانی باشد تعهدی به اصلاح ندارد و درصورت گزارش کاربر و امکان جبران متعهد به اصلاح است و مواردی که از قید امکان اصلاح خارج باشند برعهده سایت نخواهند بود.
 • موجودی حساب کاربر به مدت شش ماه پس از آخرین درخواست تسویه حساب نزد سایت محفوظ است و هرزمان کاربر درخواست واریز نماید به حساب بانکی معرفی شده طبق قوانین سایت واریز خواهد شد کاربرانی که موجودی خود را ظرف شش ماه تسویه نکنند و به تشخیص سایت حساب کاربری آنها غیرفعال و بلااستفاده باشد در مورد انها تصمیم گیری خواهد شد سایت در هر فرآیند فروش به کاربر افزایش موجودی را اطلاع رسانی می کند.
 • سایت سرویس های خود را بصورت رایگان یا با تعرفه با شرایطی که در سیاست های داخلی خود قادر به انجام سرویس است ارائه می کند و در هرزمان بنا به صلاحدید و تغییر شرایط فورس ماجور و نیاز به فراهم کردن شرایط ادامه سرویس ممکن است نیاز به تغییر تعرفه های خود داشته باشد که شامل کاهش تعرفه خدمات یا افزایش آن می شود و یا خدمات رایگان یا غیررایگان را ادامه ندهد یا بابت خدمتی رایگان تعرفه ای مشخص کند یا طرح های تشویقی را ایجاد کند یا طرح تشویقی را کنسل کند یا شرایط استفاده و روند انجام امور مالی و تسویه حساب و سایر عملکرد ها را به فراخور نیاز پیش آمده تغییر دهد یا بنا به صلاحدید ادامه همکاری با کاربر را کامل یا جزئی قطع کند در این تغییرات نیازی به هماهنگی و کسب اجازه از کاربر نخواهد بود و کاربر با توجه به سیستم شفاف و دقیق سایت ضمن اطلاع از شرایط جدید می تواند تصمیم به پذیرش تغییرات داشته باشد یا فعالیت خود را متوقف کند که هرگونه ادعا و اعتراض در خصوص تغییرات مورد پذیرش نیست.
 • کاربران موظف هستند هرگونه تغییر آدرس پستی و شماره تلفن ثابت و همراه را از طریق تیکت در پشتیبانی به اطلاع سایت برسانند و هرگونه مغایرت و عدم دسترسی به موارد فوق منجر به توقیف حساب کاربری می شود.
 • کاربر حق واگذاری حساب کاربری به شرکت یا فرد دیگری را ندارد و مرجع مالکیت حساب کاربری اطلاعات فردی ثبت شده در سایت است.
 • سایت مجاز به رد یا قبول یک یا تمام مطالب و خواسته های کاربران بدون هیچ گونه توضیحی می باشد لیکن حتی المقدور توضیحات مناسب ارائه خواهد شد.
 • تعهد مالی سایت نسبت به کاربر صرفاً فعالیت مشخصی است که در سرویس سایت بصورت سیستمی و مشخص معرفی شده است و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سایر فعالیت های کاربر از جمله عضویت، هزینه هرگونه فعالیت در خصوص فروشگاه، صرف زمان و هزینه مدیریت فروشگاه، هزینه و زمان ایجاد محصول، هزینه کارمند، هزینه تولید محتوا، هزینه تبلیغات، هزینه های تعریف نشده دیگر ندارد و هر زمان که بنا به شرایط فورس ماجور یا درصورت صلاحدید تصمیم به عدم ادامه همکاری با کاربر بگیرد صرفاً مبلغ تعریف شده سیستمی موجودی قابل برداشت کاربر ملاک تعهد مالی خواهد بود.
 • هرگونه ضرر و زیانی که به هر نحوه از فروشنده به خریدار یا از خریدار به فروشنده وارد شود باید مابین آنها برطرف شود بخش پشتیبانی فروشگاه امکان گفتگو طرفین را فراهم می کند و در صورتی که مشکل حل نشود طرفین امکان پیگیری قضایی دارند همچنین اگر ضرر و زیانی از سمت فروشنده یا خریدار به سایت وارد شود ضرر زننده موظف به جبران خسارت سایت می باشد.

 

 

حریم خصوصی اعضا

 • سايت متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد لازم به تاکید است که اطلاعات دریافتی توسط سایت آرشیو می شوند تا درصورت لزوم به استعلام مراجع دارای صلاحیت مانند دادسرا و پلیس فتا ارسال شوند و درصورت فعال در سایت شهرنگار مشخصات کاربر استفاده کننده از این سامانه حذف نمی شود.
 • سايت اطلاعاتی را در حین تراکنش ها و عملیات بانکی از مشتریان خود جمع آوری می کند که در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد: 1. حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق و موفق 2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک 3. ارائه سرویس ها و خدمات جدید بر اساس نیاز کاربران.
 • سايت اطلاعات شخصی شما را برای اشخاص ثالث آشکار نمی کند مگر در مواردی که آشکار سازی اطلاعات شخصی شما برای مراجع قضایی ذیصلاح و یا افرادی که دارای صلاحیت قانونی هستند و یا حکم قضایی دارند مورد استفاده الزامی باشد.
 • ما به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی، سايت سیستم تیکت پیشیبانی را برای کاربران خود فراهم نموده است. کاربران می توانند بعد از ورود به اکانت خود از این سیستم استفاده نمایند. به عنوان مثال اگر شما از درگاه پرداخت فروشنده ای بر روی سايت وجهی را پرداخت کرده و کالا یا سرویس خود را دریافت نکردید، می توانید به وسیله این قسمت مورد تخلف رو گزارش دهید. سپس در این شرایط سايت امکان گفتگو بین خریدار و فروشنده را فراهم می آورد و برای حل مشکل می کوشد و در صورت عدم حل مشکل تراکنش مورد نظر را به حساب کاربر برگشت می زند. البته سايت هیچ تضمین وجهی را تضمین نمی کند. اما در راستای جلوگیری از کلاهبرداری اقدامات سخت گیرانه ای اعمال خواهد نمود. در مواردی که تخلف صورت گرفته باشد و نیاز به مراجعه طرفین به مراجع قانونی باشد سایت اطلاعات طرفین را در جهت پیگیری قانونی می تواند به هرکدام از طرفین اختلاف ارائه کند.
 • سايت با هرگونه فعالیت مخرب و اسپم به شدت برخورد خواهد نمود و در صورت تخلف اکانت متخلف را با همه موجودی آن بلاک می کند و سعی می کند مبالغ مشکوک را به حساب افراد واریز کننده برگشت دهد. بدیهی است که فرد خاطی دیگر مجاز به استفاده از خدمات سايت نمی باشد.
 • سايت مجاز است تا در صورت مشاهده هرگونه اکانت جعلی که برای خرابکاری یا تست در سیستم ایجاد شده اند، یا اکانت هایی که 48 ساعت از عضویت آنها گدشته است ولی نسبت به فعال سازی آن اقدام نشده است، بلافاصله اقدام نموده و اکانت مربوطه را بلاک یا حذف نماید.
 • باتوجه به الزام رعایت تمام موارد قانونی جمهوری اسلامی در خصوص هرگونه فعالیت فروشگاه تحت مدیریت کاربر ضمن اینکه تمام مسئولیت حقوقی، قانونی، شرعی و مدنی ... به عهده کاربر مدیر فروشگاه می باشد سایت هیچگونه سیاست حمایتی در خصوص مخفی کردن فعالیت یا هویت مدیریت فروشگاه جهت پیگرد قانونی تخلف صورت گرفته ندارد و درصورت نیاز تمام اطلاعات هویتی و تراکنش و سایر داده های مربوط به فروشگاه را در اختیار مراجع قانونی یا طرفین اختلاف جهت پیگرد قانونی قرار می دهد.

 

رفع مسئولیت

 • تمام سیاست امنیتی و روند سرویس دهی "شهرنگار" براساس جلوگیری از کلاهبرداری و سوءاستفاده های احتمالی برخی افراد تنظیم و اجرا شده به همین دلیل در "شهرنگار" فعالیت کاربران ارزیابی می شود و فروشنده و ایجاد کننده فروشگاه پیش از هرگونه تسویه حساب مالی مورد بررسی هویت قرار می گیرد وهیچ مسئولیتی در قبال این سوءاستفاده ها و یا کلاهبرداری ها متوجه "شهرنگار" نیست و اگر چنین مواردی (مانند: اختلاف در محصول خریداری شده، نقض حقوق معنوی و فروش غیرمجاز ...) گزارش شود، "شهرنگار" درتمام فروشگاه ها بخش "پشتیبانی" را برای گفتگو زیر نظر خود برای دو طرف فراهم می کند، اگر به توافق نرسیدند اماکن پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات دو طرف در اختیار آن ها قرار می گیرد.
 • باتوجه به فروشگاه ساز بودن "شهرنگار" و ایجاد فروشگاه توسط کاربر خدمات پشتیبانی محصول تماماً مرتبط با فروشنده محصول و کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و "شهرنگار" هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش (دانلود فایل) به خریدار را متقبل نمی باشد.
 • در صورتی که کاربر ایجاد کننده فروشگاه محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت مشخص شدن تخلف کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر ایجاد کننده محصول و فروشگاه می باشد و "شهرنگار" هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
 • مشتری یا پرداخت کننده یا خریدار محصول تنها تا 24 ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول (دانلود) از سوی فروشگاه نمایید، که در این صورت پس از اعلام خریدار پشتیبانی اقدام به حل مشکل دانلود مشتری خواهد نمود و درصورتیکه محصول تحویل داده شده (دانلود شده) مطابق توضیحات محصول نباشد مبلغ پرداختی در حساب فروشنده تا مشخص شدن وضعیت و تحویل سفارش مسدود می گردد، همچنین تمام ادعای های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد و محل طرح این موارد قسمت پشتیبانی فروشگاهی است که خرید در آن انجام شده است که گفتگو بین فروشنده و خریدار برقرار می گردد.
 • در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه مورد معامله از حساب فروشنده خارج شده باشد (تسویه حساب صورت گرفته باشد با فروشنده) مسئولیت بازگشت وجه خریدار برعهده فروشنده می باشد و "شهرنگار" هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه را ندارد.
 • در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فرد دیگری پرداختی در درگاه متصل به فروشگاه های "شهرنگار" انجام دهد، کلیه مسئولیت های این سوءاستفاده به عهده دارنده کارت می باشد و "شهرنگار" هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح قانونی انجام خواهد داد.
 • باتوجه به اینکه مدیریت فروشگاه بصورت کامل در اختیار کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و ضمن ثبت نام شرایط استفاده از سایت و قوانین و شرایط فروش فایل و موارد غیرمجاز به کاربر اعلام گردیده است و مطلع می باشد هرگونه محتوا از عکس و نوشته و فایل و ... توسط کاربر ایجاد کننده فروشگاه ارسال و ایجاد می گردد و هرگونه تخلف از قوانین سایت "شهرنگار" یا هرگونه عمل مجرمانه که منجر به نقض حقوق معنوی و قوانین تجارت الکترونیک و نشر و حقوق مولفین و ناشرین جمهوری اسلامی ایران گردد به عهده کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و "شهرنگار" هیچگونه تعهدی نسبت به عمل مجرمانه صورت گرفته ندارد. و درصورت درخواست مراجع ذیصلاح قانونی اماده اعلام استعلام مشخصات کاربر متخلف می باشد.