کاربر گرامی بعد از خرید از آدرس https://geodatas.ir/panel/buyed نیز می توانید فایل خریداری شده را دانلود نمایید.

مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
امروز
دوشنبه 1 مرداد 1403
دسته بندی ( )
17 شهریور 1402
577 بازدید
0 دیدگاه
امتیاز :
5.00 دانلود جدیدترین نقشه (لایه gis) تقسیمات سیاسی استان های ایران

تقسیمات سیاسی کشور سطوح مختلفی را شامل می شود. بطوریکه از بالاترین سطح تا پایین ترین شامل : استان، شهرستان، بخش و دهستان میباشد. بدینگونه که هر استان از چند شهرستان، هر شهرستان از چند بخش و هر بخش از چند دهستان تشکیل میشود. لازم به ذکر است که هر دهستان نیز شامل تعدادی نقاط روستایی، مکان و مزرعه میباشد که عناصر تقسیماتی نامیده میشوند. تقسیمات سیاسی کشور پیوسته تغییر و گسترش می یابد. بروز کردن داده ها و اطلاعات متناسب با این تقسیمات سیاسی امری مهم و ضروری است. یکی از داده و اطلاعاتی که همواره باید بروز گردد نقشه ها و لایه های اطلاعاتی (شیپ فایل و نقشه های Gis) تقسمیات کشوری است که بسیار مورد نیاز است. در همین راستا برای دانلود جدیدترین و بروزترین لایه ها و نقشه های تقسمات کشوری 1401 استان های کشور بر روی استان مورد نظر کلیک کنید.      

(0.00)

دانلود جدیدترین نقشه (لایه gis) تقسیمات سیاسی استان های ایران

دانلود جدیدترین نقشه (لایه gis) تقسیمات سیاسی استان های ایران

تقسیمات سیاسی کشور سطوح مختلفی را شامل می شود. بطوریکه از بالاترین سطح تا پایین ترین شامل : استان، شهرستان، بخش و دهستان میباشد. بدینگونه که هر استان از چند شهرستان، هر شهرستان از چند بخش و هر بخش از چند دهستان تشکیل میشود. لازم به ذکر است که هر دهستان نیز شامل تعدادی نقاط روستایی، مکان و مزرعه میباشد که عناصر تقسیماتی نامیده میشوند. تقسیمات سیاسی کشور پیوسته تغییر و گسترش می یابد.

بروز کردن داده ها و اطلاعات متناسب با این تقسیمات سیاسی امری مهم و ضروری است. یکی از داده و اطلاعاتی که همواره باید بروز گردد نقشه ها و لایه های اطلاعاتی (شیپ فایل و نقشه های Gis) تقسمیات کشوری است که بسیار مورد نیاز است. در همین راستا برای دانلود جدیدترین و بروزترین لایه ها و نقشه های تقسمات کشوری 1401 استان های کشور بر روی استان مورد نظر کلیک کنید.

 

 

 

موارد مشابه :